Waluta

Zapięcia - U-locki i Łańcuchy

Linka spiralna Tresor 6512C/180 black SCLL

145,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Kolor:
Dostępność: ostatnia sztuka, do 14 dni
WEŹ LEASING TERAZ
W magazynie

Zaufane opinie

Szczegóły produktu

Linka spiralna ABUS Tresor 6512C/180 black SCLL

PROSTO, BEZPIECZENIE, NIEDROGO
Linka spiralna Tresor 6512C to idealne rozwiązanie, gdy rower ma zostać zabezpieczony dobrze i niedrogo.

Wnętrze tego zapięcia rowerowego ABUS składa się z bardzo elastycznej spiralnej linki stalowej o grubości 12 mm. Czarna osłona z tworzywa sztucznego chroni lakier roweru przed zarysowaniami. Czterocyfrowy szyfr do otwierania zamka może być ustalany indywidualnie. Można zastosować swoje ulubione kombinacje cyfr. Poza tym zamek szyfrowy ABUS bardzo dobrze nadaje się do używania przez kilka osób.

Więcej informacji

SKU

AB65#86169

Ean13

4003318861697

Kod producenta

86169

Kolor producenta

black

Rodzaj zapięcia

Linka spiralna

Typ zamka

klucz

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Rodzaj zapięcia Linka spiralna