Waluta

Zapięcia - U-locki i Łańcuchy

Ulock Ultra 410/170HB230 green SH34+COBRA10/120

310,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Kolor:
Dostępność: ostatnia sztuka, do 14 dni
W magazynie

Zaufane opinie

Szczegóły produktu

Ulock ABUS Ultra 410/170HB230 green SH34+COBRA10/120

MAŁE, ALE SOLIDNE
Zabezpieczenie typu U-Lock Ultra Mini 410 jest kompaktowe i łączy wysokiej jakości materiał z inteligentną technologią.

Okrągły pałąk o grubości 12mm, który, podobnie jak obudowa i elementy nośne mechanizmu blokującego, wykonano ze specjalnej stali hartowanej. W połączeniu z wysokiej jakości wkładką bębenkową, która dzięki podwójnej blokadzie „Double Locking“ oferuje wysoką ochronę przed manipulacjami, jak na przykład używanie wytrychu, zapięcie Ultra Mini 410 to niezawodny towarzysz dla Twojego wysokiej wartości roweru. Zamek z powodzeniem przeszedł test przy użyciu lodu w spreju.

Więcej informacji

SKU

AB09#34590

Ean13

4003318345906

Kod producenta

34590

Kolor producenta

green

Rodzaj zapięcia

Ulock

Typ zamka

klucz

Długość

230

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Rodzaj zapięcia Ulock