Waluta

Kaski

Kask rowerowy ABUS GameChanger TRI shiny white

Już od 1 940,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

51-55 cm
niedostępny

52-58 cm
niedostępny

58-62 cm
niedostępny

Kolor:
Rozmiar: Wybierz rozmiar zmień
Obwód głowy: 55 cm - 51 cm
Obwód głowy: 58 cm - 52 cm
Obwód głowy: 62 cm - 58 cm
Dostępność: Wybierz rozmiar
Raty: Już od 38.8 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
Rozmiar kasku
51-55 cm
52-58 cm
58-62 cm
W magazynie

Szczegóły produktu

Dostępne warianty produktu

4003318642753, AB145#SW#S, 64275
4003318642760, AB145#SW#M, 64276
4003318642784, AB145#SW#L, 64278

Kask szosowy / czasowy / triatlonowy ABUS GameChanger TRI shiny white

DLA NAJWYŻSZYCH OSIĄGÓW

Dzięki kształtowi i cechom zaprojektowanym specjalnie z myślą o triatlonistach i jeździe po pagórkach na czas kask GameChanger TRI uzupełnia portfolio rowerów szosowych ABUS.

Krótsza tyna część kompensuje większe ruchy głowy po długich godzinach morderczego wyścig lub na wzniesieniach. Większy przepływ powietrza zapewnia chłód na odsłoniętych, pozbawionych cienia trasach oraz na wolniejszych podjazdach. Niezależnie od tego, czy podczas jazdy używana jest przyłbica, okulary sportowe, czy też żadne z nich, aerodynamika jest niezmienna. Nawet paski FlowStraps są tak dopasowane, aby przylegały jak najściślej i nie trzepotały. Ponieważ szybka zmiana może być kluczowa w triathlonie, kask GameChanger Tri jest wyposażony w magnetyczne zapięcie. Zamyka się go jedną ręką w mgnieniu oka. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wystartować w kolejnym wyścigu.

Technologia:

 • Multi-Shell In-Mold dla trwałego połączenia pomiędzy skorupą zewnętrzną a materiałem EPS (materiał pochłaniający wstrząsy) kasku
 • System dopasowania Zoom Ace z regulacją wysokości i kompatybilnością z kucykiem dla rowerzystów z dłuższymi włosami
 • Technologia Forced Air Cooling łączy przednie i tylne otwory wentylacyjne z głębokimi kanałami, zapewniając chłodną głowę
 • Konstrukcja Multi-Position zapewniająca minimalne opory w każdej pozycji jeźdźca
 • Magnetycznie mocowana przyłbica z powłoką przeciwmgielną
 • ActiCage: Wzmocnienie konstrukcji kasku, które jest zintegrowane z twardą pianką EPS kasku. Architektura klatki tworzy przestrzeń dla dużych otworów wentylacyjnych i służy do stabilizacji kasku
 • Zapięcie magnetyczne Fidlock
 • AirPort: aerodynamiczny uchwyt do okularów z prowadzeniem zauszników
 • FlowStraps: aerodynamiczne, nie trzepoczące i przyjazne dla skóry paski
 • Made in Italy
Więcej informacji
SKUAB145#SW
Kolor conf fotoBiały

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

 • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
 • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
 • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
 • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Dla kogo 29 Kolor Biały