Waluta

Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe SOS Formula ORO

Cena promocyjna 69,90 zł Normalna cena 79,90 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Dostępność: w magazynie
Raty: Już od 1.4 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
W magazynie

Szczegóły produktu

Modele hamulców do których pasują te klocki:

  • Formula ORO / K18 / K24

Klocki hamulcowe SOS Formula Oro

Klocki hamulcowe do tarczówek z okładziną typu SOS (dwuskładnikowe). Innowacyjny produkt Ashimy, świetnie zachowujący się we wszystkich warunkach. Łączą wszystkie zalety okładzin metalicznych i organicznych. Okładziny w części środkowej są żywiczne, co utrudnia przenikanie ciepła do systemu hydraulicznego (płynu hamulcowego), a przez to ewentualnemu przegrzaniu płynu. Jednocześnie metaliczna część okładziny - po bokach - pozwala na zachowanie fenomenalnych właściwości hamujących, którymi charakteryzują się okładziny metaliczne.

Zużycie klocków jest równie niskie jak w przypadku okładzin metalicznych. Okładziny SOS to wybór dla osób nie lubiących kompromisów i ceniących sobie najwyższą jakość.

Więcej informacji
SKUAD0403-MC-S
Ean134712831650892
Kod producentaAD0403-MC-S
Marka hamulcaFormula
Typ hamulcatarczowe (hydrauliczne)
Typ okladzinyDwuskładnikowe

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria