Waluta

Części do hamulców tarczowych

Koncówki przewodów hydraulicznych Banjo - Shimano, Magura & Formula

32,90 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Kolor:
Dostępność: w magazynie
WEŹ LEASING TERAZ
W magazynie

Zaufane opinie

Szczegóły produktu

Koncówki przewodów hydraulicznych Banjo - Shimano, Magura & Formula

Komplet końcówek BANJO opakowanych na blistrze.

Pasuje do przewodów Shimano, Magura Formula (Śr zewnętrzna 5mm, wewnętrzna 2,3mm). 

Komplet jest na jeden koniec przewodu !!!

Więcej informacji

SKU

4693

Ean13

471551707100

Kod producenta

RT-A-U1-HEF-BJ

Marka hamulca

Shimano, Magura, Formula

Typ hamulca

tarczowe (hydrauliczne)

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria