Waluta

Rowery dziecięce 20"

(8)

Dla młodych entuzjastów rowerowych w wieku 5-9 lat proponujemy rowery 20 cali, dostępne zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nasze rowery dziecięce zapewniają nie tylko rozrywkę, ale także rozwijają umiejętności rowerowe oraz zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy. Odkryj świat dwóch kółek razem z nami!

  2 649,00 zł
  W magazynie
  • -15%
  Cena promocyjna 1 099,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 1 099,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł
  • -17%
  Cena promocyjna 999,00 zł Normalna cena 1 199,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 999,00 zł Normalna cena 1 199,00 zł
  • -8%
  Cena promocyjna 1 199,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 1 199,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rower dziecięcy 20 cali

Po rowerku biegowym i rowerze z kółkami bocznymi przychodzi czas na zakup jednośladu przystosowanego dla małych rowerzystów w wieku wczesnoszkolnym. Rower z rozmiarem kół 20 cali przeznaczony jest dla maluchów w wieku między 5. a 9. rokiem życia. Przesiadka za kierownicę większego roweru to początek nowej przygody i nowy etap nauki dziecka jazdy rowerem. Taki rower dziecięcy dedykowany jest zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, którzy od najmłodszych lat zapoznawani są z kolarską aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu.

Dopasowany rower dziecięcy to taki, w którym rama i koła przystosowane są do gabarytów dziecka. Aby jeździć bezpiecznie najlepszym wyborem będzie jednoślad wykonany z wysokiej jakości komponentów.

Rower 20 cali

Rozmiar roweru dziecięcego, a także rozmiar ramy roweru, uzależniony jest od wzrostu dziecka. Rowery dziecięce przeznaczone są dla różnych grup wiekowych, zatem podczas szukania odpowiedniego roweru warto zapoznać się z tabelą rozmiarów, którą posiada każdy producent i każda marka rowerowa. Wyszukasz w niej rozmiar roweru zgodnie z wiekiem dziecka i jego wzrostem. Odpowiedni rozmiar koła ma niebywałe znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy rowerem dziecięcym. Nogi dziecka powinny dotykać czubkami palców podłoża, zatem weź pod uwagę, że nie warto kupować większego roweru "na zapas". Odpowiedni rozmiar koła i rozmiar ramy ma olbrzymie znaczenie przy manewrowaniu i utrzymywaniu równowagi na rowerze. Idealny rower dla dziecka powinien mieć również odpowiednią wagę. Najlepszym materiałem na lekki rower jest oczywiście aluminium. Rama stalowa jest równie wytrzymała, jednak nieco cięższa. Dziewczynkom będzie łatwiej wsiadać i zsiadać, kiedy wybierzemy rower, w którym rama będzie miała obniżoną górną ramę.

Wygoda podróżowania jest zapewniona dzięki specjalnemu wyprofilowaniu siodełka. Również kierownica w rowerze 20 cali dostosowana jest do szerokości ramion pociech, co gwarantuje bezpieczne sterowanie. Dla dzieci w wieku szkolnym rowery z kołami 20 cali dostosowane są do ich umiejętności. Wyposażone zostały w dobrej jakości nożny hamulec tylny, a także w łatwy w obsłudze hamulec przedni V brake. Hamulce V brake jest bardzo efektywny, jednak równie często można spotkać dobry rower 20 cali wyposażony w hamulec tarczowy. Łańcuch i napęd są zabezpieczone przez dodatkową osłonę, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo pociechy.

Rowery z rozmiarem kół to pierwsze dziecięce rowery wyposażone w przerzutki. Modele rowerów dziecięcych z 20-calowymi kołami dostosowane są także do montażu w nich dodatkowych akcesoriów, bardzo przydatnych podczas wypraw rowerowych. Wybór rowerów jest również nieograniczony jeśli chodzi o dostępną kolorystykę. Profesjonalny sklep rowerowy będzie miał w swojej ofercie rowery w pastelowych barwach lub wyrazistych odcieniach. Idealny kolor ma służyć indywidualizacji roweru dziecięcego, aby spełniał wszystkie wymagania małych rowerzystów.

Najlepsze rowerki 20 cali

Wspólne podróże rowerowe dziecka z rodzicami to doskonały sposób na codzienną rozrywkę. To także idealna forma troski o zdrowie i prawidłowy rozwój malucha, dziewczynki i chłopca.

W naszej ofercie sklepu znajdziesz dziecięce rowery renomowanych marek. W sprzedaży posiadamy zarówno rowery dziecięce w rozmiarem koła 20 cali, jak również rowery młodzieżowe i przeznaczone dla mniejszych dzieci. Posiadamy bezpieczne modele rowerów górskich oraz rowerów miejskich, dla dziewczynek i chłopców. Rower dla dziecka to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub komunii.

Pomożemy dobrać odpowiedni rower, aby jazda rowerem sprawiała Twojemu dziecku przyjemność, przebiegała bezpiecznie i zapewniała komfort. Dbamy o odpowiednie dopasowanie rozmiaru ramy do wzrostu Twojego dziecka. Duży wybór kolorów i akcesoriów rowerowych w naszym sklepie pozwoli spełnić oczekiwania najmłodszych kolarzy.