Waluta

Rowery dziecięce 24"

(5)

Dla młodych poszukiwaczy przygód oferujemy rowery 24 cali, idealne dla dzieci w wieku 7-12 lat. Nasze rowery 24 cali dostępne są zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Z solidną konstrukcją i dopasowanymi rozmiarami, gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Zachęć swoje dziecko do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu z naszymi rowerami 24 cali.

    • -14%
    Cena promocyjna 1 199,00 zł Normalna cena 1 399,00 zł
    W magazynie
    Cena promocyjna 1 199,00 zł Normalna cena 1 399,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rower dziecięcy

Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu to idealny pomysł dla całej rodziny. Wspólna jazda na rowerze od maleńkości uczy dziecko aktywności fizycznej i przyniesie Twojemu dziecku wiele korzyści. Rower z rozmiarem koła 24 cale przeznaczony jest dla małych cyklistów w przybliżonym wieku od 7 do 12 lat i dla dzieci mających 120-150 cm. Wiek dziecka jest kryterium podstawowym, na równi z jego wzrostem. Taki rozmiar kół jest idealnym kompromisem pomiędzy rowerami dziecięcymi z kołami 20 cali, a większymi - już dorosłymi - rowerami z rozmiarem kół 26 cali.

Młody nastolatek ma już swoje preferencje dotyczące jazdy rowerem, dlatego producenci rowerów dziecięcych mają w swojej ofercie szeroki wybór modeli rowerów młodzieżowych. Są to rowery miejskie, górskie i crossowe. Nowy rower to duże przeżycie dla każdego młodego rowerzysty, zatem warto zdecydować się na zakup markowego roweru junior, który sprosta wszystkim wymaganiom.

Rower junior 24 cale

Rozmiar roweru dziecięcego powinien być dostosowany do wzrostu dziecka. W tym przypadku niebywałe znaczenie ma także rozmiar ramy, która powinna być dopasowana do gabarytów dziecka. Mniejszy rozmiar koła zapewni dziecku dużą zwrotność, zatem kierowanie rowerem będzie znacznie łatwiejsze. Przy wyborze jednośladu dla starszych dzieci warto zwrócić uwagę także na jego wagę. Ważne, żeby dziecko czuło się na rowerze swobodnie i bezpiecznie. Dla dzieci lubiących wyprawy rowerowe idealnym rozwiązaniem będą rowery górskie. Są one przystosowane do nieutwardzonych dróg czy leśnych ścieżek. Materiał ramy powinien być lekki, zatem warto wybrać model wykonany z aluminium. Rama aluminiowa jest oczywiście lżejsza. Wyższe i droższe modele posiadać będą amortyzatory, dzięki którym takie wycieczki będą wygodniejsze. Rower 24 cale wyposażony jest w przerzutki, w których liczba biegów jest wystarczająca, aby dopasować się do jazdy młodego kolarza. Posiada on również  rodzaj hamulca V brake.

Dla dzieciaków jeżdżących głównie po trasach asfaltowych odpowiednim typem roweru będzie stylowy rower miejski. Młodzieżowy rower miejski może być już doposażony przez producenta w takie dodatkowe akcesoria jak koszyk, nóżka, kosz na bidon. W przypadku takiego większego roweru dziecko skorzysta z niego jako środek transportu do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne.

Rower dla dziewczynki i chłopca

Modele rowerów młodzieżowych dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej. Elementy roweru junior mogą być polakierowane w spokojne, pastelowe odcienie lub charakteryzować się mocnymi i konkretnymi ciemnymi barwami. Rowery chłopięce posiadają poziomą górną rurę ramy, natomiast w jednośladach dla młodych kobiet jest ona umiejscowiona nieco niżej. Ma to na celu ułatwienie wsiadania i zsiadania. Różnice widać także w kształcie siodełek - te dla dziewczynek są szersze. W obydwu wariantach rower junior posiada osłonę łańcucha oraz błotniki. Rower dziecięcy dla starszych dzieci to świetny sprzęt na prezent na komunię, a także z okazji urodzin i innych świąt.

Odpowiedni rower młodzieżowy

Dla rodziców najważniejsze jest, aby jazda na rowerze sprawiała dziecku przyjemność i radość. Ważna jest także troska o bezpieczeństwo swojego dziecka. Zakup roweru młodzieżowego to kolejny krok po rowerku biegowym i rowerach z rozmiarami kół, 12, 16 i 20 cali. Wybór odpowiedniego rozmiaru i dopasowanie rozmiaru ramy zapewni dziecku łatwe i wygodne użytkowanie jednośladu.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno rowery miejskie, jak również wysokiej jakości modele rowerów górskich dziecięcych. U nas znajdziesz dobre rowery junior przeznaczone dla dziewczynek i dla chłopców. Style rowerów są różne, podobnie jak preferencje i upodobania dzieci. Pomożemy Ci dobrać rower, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twojego dziecka, a jazda rowerem przyniesie mu wiele frajdy.