Waluta

Rowery elektryczne, E-bike męskie

(9)

Odkryj pełen potencjał jazdy rowerem dzięki naszym rowerom elektrycznym męskim. Wygodne i ekologiczne środki transportu, które umożliwiają pokonywanie większych odległości bez wysiłku. Nasze modele zapewniają moc i niezawodność, dzięki czemu każda trasa staje się przyjemnością. Wybierz jakość i komfort - wybierz rower elektryczny męski.

  • -34%
  Już od 7 664,00 zł Normalna cena 11 599,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 7 664,00 zł Normalna cena 11 599,00 zł
  • -33%
  Już od 17 519,00 zł Normalna cena 25 999,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 17 519,00 zł Normalna cena 25 999,00 zł
  • -29%
  Już od 15 832,00 zł Normalna cena 22 299,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 15 832,00 zł Normalna cena 22 299,00 zł
  • -23%
  Już od 13 499,00 zł Normalna cena 17 599,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  Już od 13 499,00 zł Normalna cena 17 599,00 zł
  • -21%
  Już od 11 624,00 zł Normalna cena 14 799,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XS
  S
  M
  L
  Już od 11 624,00 zł Normalna cena 14 799,00 zł
  • -50%
  Cena promocyjna 3 499,00 zł Normalna cena 6 999,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 3 499,00 zł Normalna cena 6 999,00 zł
  • -43%
  Cena promocyjna 3 999,00 zł Normalna cena 6 999,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 3 999,00 zł Normalna cena 6 999,00 zł
  • -20%
  Już od 16 399,20 zł Normalna cena 20 499,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 16 399,20 zł Normalna cena 20 499,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Męski rower elektryczny

Moda na elektromobilność dotyczy nie tylko motoryzacji. Wśród sympatyków jednośladów także coraz bardziej odczuwalny jest wzrost popularności rowerów elektrycznych. Nie od dziś wiadomo, jakie korzyści dla środowiska naturalnego może przynieść przesiadka na bardziej ekologiczne środki transportu, którymi bez wątpienia są rowery. W porównaniu do roweru tradycyjnego, elektryczny rower wyposażony jest w dodatkowe funkcji, wpływające na wygodę użytkowania. Nowoczesne rowery elektryczne dedykowane są wszystkim, bez względu na wiek i płeć. W wielu przypadkach ułatwiają jazdę osobom, które mają trudności z poruszaniem się na klasycznym rowerze. Z drugiej strony mogą dostarczyć wielu nowych doznań zapalonym rowerzystom górskim.

Jak działa rower elektryczny?

Oglądając rower elektryczny możemy dojść do wniosku, że niczym nie różni się on od tradycyjnych modeli rowerów. Różnica tkwi w wyposażeniu rowerów elektrycznych w silniki i akumulatory gwarantujące dodatkową moc i dysponujące wspomaganiem elektrycznym ułatwiającym jazdę. Stosuje się kilka rozwiązań jeśli chodzi o umiejscowienie silnika. Silnik może znajdować się w przednim kole, w centralnym miejscu lub w tylnym kole jednośladu.

Elektryczne rowery wyposażone są w silnik, który zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie. Nie oznacza to jednak, że całkowicie możemy zrezygnować z pedałowania. Działanie napędu elektrycznego odbywa się przy pomocy silnika elektrycznego, który wspomaga rowerzystę i jazdę rowerem w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego. Silnik elektryczny dostarcza mocy wówczas gdy rowerzysta kręci korbą, a kiedy przestaje - wyłącza się. Siłę wspomagania elektrycznego można regulować za pomocą manetki, dedykowanej aplikacji lub ekranu dotykowego umieszczonego na kierownicy. Wspomaganie silnika to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy chcemy na moment odpocząć od pedałowania i pooglądać widoki. Tych elementów roweru elektrycznego na pewno nie posiada tradycyjny rower.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, czyli również w Polsce, napęd wspiera rowerzystę do prędkości 25 km/h. Wyższe wartości ogranicza blokada i odcięcie napędu elektrycznego - wówczas rowerzysta skazany jest już jedynie na siłę własnych nóg i pedałowanie.

Modele rowerów elektrycznych

Producenci oferują duży wybór rowerów z napędem elektrycznym. Dopasowanie modelu roweru zależy od naszych preferencji. Popularne typy rowerów elektrycznych zbieżne są z wariantami rowerów tradycyjnych, jednak będą one dysponować nieco wyższą wagą.

W kategorii rowerów z napędem silnikowym znajdziesz wiele modeli jednośladów. Będą to zarówno rowery elektryczne damskie, jak również męskie. Rama roweru elektrycznego może być wykonana ze stali lub aluminium. Ten drugi rodzaj ramy posiadać będzie niższą wagę. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że waga elektryka będzie większa niż w przypadku zwykłego roweru.

Miejski rower elektryczny posiada możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów takich jak bagażnik, kosze i błotniki. Wyposażony jest w osłonę łańcucha i napędu, dzięki czemu miejskie wycieczki są bezpieczne. Idealnie sprawdzają się w ruchu miejskim, podczas dojazdu do szkoły lub pracy. Pozwalają na szybszą i sprawniejszą jazdę, zapewniając jednocześnie wygodę i komfort jazdy. Większość z nich dostępna jest w wersji z amortyzowanym siodełkiem, dzięki czemu nierówności terenu są mniej odczuwalne.

Męski elektryczny rower górski posiada wszystkie zalety roweru MTB tradycyjnego, jednak pozwala na przemieszczanie się w jeszcze trudniejszych warunkach terenowych. Elektryczny rower górski ma odpowiednią moc silnika, która pozwala na pokonywanie skomplikowanych podjazdów. Górskie rowery posiadają obniżony środek ciężkości, dzięki czemu są bardziej przyczepne. Podróż po wymagających ścieżkach rowerem elektrycznym nie będzie dla Ciebie problemem. W tradycyjnych rowerach górskich jest też mniejsza możliwość rozwijania większych prędkości.

Rowery elektryczne trekkingowe to rozwiązanie bardzo uniwersalne i wytrzymałe. Sprawdza się w ruchu drogowych podczas jazdy na asfalcie i pozwala komfortowo poruszać się na drogach nieutwardzonych. W ich przypadku można łączyć codzienną komfortową jazdę rowerem po mieście z dłuższymi wycieczkami. Trekkingowy rower elektryczny ma kształt i budowę pozwalająca na przyjęcie za kierownicą wygodnej i wyprostowanej pozycji. Napęd silnika elektrycznego w rowerze trekkingowym ma kompaktowe wymiary. Elektryczny rower trekkingowy to świetny wybór dla osób starszych, które nie mają tyle siły, ale jednocześnie zależy im na aktywności fizycznej. Rowery trekkingowe sprawdzą się w różnych warunkach drogowych.

Rowery elektryczne crossowe posiadają duży zakres przełożeń i sportowy kształt ramy, w związku z czym możesz osiągać na nim znacznie większe prędkości. Na rowerze elektrycznym crossowym bez problemu pojeździsz zarówno na trasach asfaltowych, jak również na wymagających leśnych szlakach. Elektryczne crossowe rowery są bardzo wytrzymałe i wyposażone w bardzo dobre hamulce gwarantujące bezpieczeństwo. Modele crossowe posiadają także sprawdzoną amortyzację.

Jaki męski rower elektryczny wybrać?

Rower elektryczny posiada wiele zalet. Jedną z nich jest łatwość i lekkość użytkowania takiego jednośladu. Rowerzysta mniej się męczy, a jednocześnie może pozwolić sobie na pokonywanie większej liczby kilometrów i mierzenie się z trudnym terenem. Zakup roweru z silnikiem elektrycznym pozwoli znacznie szybciej podróżować - w mieście lub na górskich szlakach. E-bike jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego rowerzysty.

Szukając dla siebie roweru elektrycznego w pierwszej kolejności zwróć uwagę na swoje preferencje i dopasowanie odpowiedniego modelu roweru. Kupując rower z napędem elektrycznym trzeba również zapoznać się z technologią i pojemnością akumulatora. Zazwyczaj rowery elektryczne posiadają pojemność baterii 500 wH, a niektóre nawet 750wH. Wybierając rower miej na uwadze to, jakie odległości będziesz mógł pokonać na jednym ładowaniu. Im większy akumulator, tym większy zasięg. W coraz większej ilości miejsc pojawiają się specjalne stacje, które pozwalają szybko naładować jednoślad.

Rower elektryczny - cena

Nie ma co ukrywać, że ceny rowerów elektrycznych są wyższe niż w przypadku tradycyjnych rowerów. Wpływ na to ma bateria magazynująca prąd oraz dodatkowych komponentów. Co oczywiste, zwykły rower nie posiada takich elementów. Mimo tego elektryczny rower zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Jazda na rowerach elektrycznych jest bardziej ekonomiczna od poruszania się pojazdem z silnikiem spalinowym. Jest też praktyczniejszy, bo dzięki niemu zapominamy o konieczności poruszania się w korkach. To niebywała oszczędność czasu!

Pomożemy Ci dobrać najlepszy rower elektryczny męski spełniający Twoje potrzeby i oczekiwania. W naszym sklepie posiadamy także damskie rowery elektryczne. Wszystkie rowery elektryczne dostępne w naszym salonie pochodzą od sprawdzonych producentów i wykonane są z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych.