Waluta
Język

Rowery Giant Anthem

(0)

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

ROWERY GIANT ANTHEM – SZYBCIEJ, WYGODNIEJ, DALEJ

Jeśli szukasz lekkiego, szybkiego roweru z pełnym zawieszeniem Giant Anthem jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Rowery Giant Anthem pojawiły się jako flagowy rower Full Susspension do Cross Country, łączący olbrzymią szybkośc i kontrolę z komfortem jaki daje pełne zawieszenie. Czterozawiasowe zawieszenie Maestro powoduje, że klasyczne problemy Fulli, nie występują. Zawieszenie pracuje niezależnie od pedałowania, nie usztywnia się również podczas hamowania.

Seria rowerów Giant Anthem 29er, na kołach 29", jest jeszcze bardziej uniwersalna i nadaja się idealnie dla osób szukających jednego roweru górskiego. Anthem sprawdzi się, zarównio na równinach będąc maszyną szybką i lekką, jak i w górach, dzięki super responsywnemu zawieszeniu i skoku wystarczającym do swobodnego poruszania się po najbardziej wymagających szlakach, w Beskidach, czy innych pasmach górskich.

Gama rowerów Giant Anthem jest bardzo szeroka, pozwalając na wybór odpowiedniego modelu każdej osobie, niezależnie od grubości portfela. Jeśli szukasz dobrego stosunku ceny do jakości Rowery Giant Anthem spełnią twoje oczekiawania.

Giant Anthem jako idealny full do maratonów

Z uwagi na swoją lekkość, uniwersalność i zwrotność, rowery górskie Giant Anthem są częstym wyborem osób startujących w maratonach MTB, inaczej zwanymi maratonami górskimi.

Rowery Anthem są nie tylko szybkie i wygodnie, ale jednocześnie niesamowicie zwrotne, co powoduje że nadaja się nawet na najbardziej wymagające kręte szlaki.

Jednym z częsciej wybieranych, turboszybkich maszyn jest model Anthem 1 GE

Rowery Giant Anthem Łódź

Większość modeli z serii Giant Anthem znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.