Waluta
Język

Rowery Gravel Giant Revolt

(6)

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Gravelowe Giant Revolt

Rowery typu Gravel Giant Revolt wyznaczają kierunki rozwoju sprzętu do tej relatywnie nowej odmiany kolarstwa.

Giant Revolt Advanced jako gravel idealny

Rowery Giant Revolt z serii advanced, co w terminologii Gianta oznacza tyle, że rower jest zbudowany na ramie wykonanej z włókna węglowego, czyli w popularnej nomenklaturze karbonu, są bardzo wysoko oceniane na całym świecie. Dowodem tego są liczne nagrody jakie zdobywa w czołowych rankingach i prasie kolarskiej.

Jeśli szukasz uniwersalnej, szybkiej i lekkiej maszyny typu Gravel, Giant Revolt musi znaleźć się w kregu twoich rozważań. Rower ten ma wyjątkowe kąty, prowadzi się niesamowicie stabilnie, będąc jednocześnie rowerem wyjątkowo wygodnym jak na rower Gravelowy. Nisko osadzone tylne widełki, specjalnie zaprojektowana sztyca podsiodłowa oraz inne komponenty z technologią DeFuse, poddają się nieco obciążeniom, dając niesamowity komfort i kontrolę nad rowerem. Wszystkie te elementy powodują, że możesz jeździć dłużej, dalej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Niesamowicie sztywne elementy ramy wokół suportu i główki ramy, powodują jednocześnie, że rowery z serii Giant Revolt są niesamowicie szybkie, transfer mocy jest natychmiastowy, a rowery w zakrętach prowadzą się jak żyletka - wszystko pod twoją kontrolą.

Giant Revolt jako rower wyprawowy

Niesamowita wygoda i uniwersalność rowerów Giant Revolt powoduje, że jest to równiez idealny rower wyprawowy. W każdym rowerze Giant Revolt znajdą Państwo mozliwość zamontowania kompletu akcesoriów, zarówno błotników, jak i bagażników oraz, co równie ważne nie tylko z tyłu, ale również sakw bocznych z przodu. Giant Revolt to rower przystosowany na wszystko. Zakres szerokości opon jakie można włożyć do Revolta jest tak duży, że możemy z niego zrobic prawie rower MTB. Są to odpowiednio 42mm i 53mm w zależności od ustawiania flip chipa (dla rozmiaru M) o którym za chwile.

Regulacja Geometrii w Giant Revolt Advanced

Jesli jesteś wymagającym użytkownikiem i potrafisz wyczuć najdrobniejsze subtelności w różnicy geometrii rowery szutrowe od Gianta Cię zachwycą. Dzięki technilogii Flip chip, możesz zmieniać bazę kół (rozstaw ich osi) o całe 10mm, co ma z kolei przełożenie na sposób w jaki prowadzi się twój rumak. Revolty nadaja się również idealnie do coraz modniejszego bikepackingu o którym więcej możesz poczytać w naszym artykule Bikepacking nowy sposob na eksploracje.

Rowery Giant Revolt Łódź

Większość modeli z serii Giant Revolt znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.