Waluta

Rowery Allmountain Giant Trance

(5)
  • -14%
  Już od 14 999,00 zł Normalna cena 17 499,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 14 999,00 zł Normalna cena 17 499,00 zł
  • -9%
  Już od 14 999,00 zł Normalna cena 16 399,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 14 999,00 zł Normalna cena 16 399,00 zł
  • -15%
  Już od 15 999,00 zł Normalna cena 18 899,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 15 999,00 zł Normalna cena 18 899,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Allmountain Giant Trance

W tej kategorii odnajdziesz wysokiej klasy rowery od najbardziej znanego producenta jednośladów. Rowery Giant to sprzęt zdecydowanie wart uwagi, wyróżniający się nie tylko sprawnością, ale i systemem mechanizacji który odpowiada za najwyższy komfort jazdy, także na trasach enduro. Zapraszamy do zapoznania się z rowerami Giant Trance.

Rowery Giant Trance

W pełni amortyzowane modele rowerów Giant Trance jak żadne inne doskonale radzą sobie z trialowymi trasami. Ze sprzętem Gianta możesz być przygotowany do jazdy na wszelkich możliwych terenach: począwszy od najbardziej stromych wzniesień i gór, po skaliste, wyboiste zbocza.

Rowery Giant Trance sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach, dzięki ultralekkiej ramie wykonanej z aluminium największej trwałości oraz trwałych amortyzatorów. Dzięki nim oraz specjalistycznemu zawieszeniu zdobędziesz najtrudniejsze szlaki. Zintegrowany system przerzutek i ergonomiczna kierownica zapewnią także komfort oraz gwarancji bezpieczeństwa podczas każdej jazdy.

Rowery Trailowe

Rowery Giant Trance to sprawdzone modele, które uznane są również za jedne z najbezpieczniejszych. Pozwalają na szybka jazdę, w trudnych warunkach głównie dzięki swojemu wyposażeniu. Zarówno zawieszenie, jak i wszechstronne koła są dostosowane do każdych tras, przemyślane pod kątem technicznym z dbałością o każdy szczegół. Wszystko po to, by potencjalny użytkownik roweru mógł czuć się na nim maksymalnie swobodnie. Udoskonalane z roku na rok zawieszenia  z syetemem MAESTRO zwiększają zaś pewność prowadzenia roweru, nawet w bardzo agresywnym terenie.

Giant Trance X - kolejna ewolucja

Rowery Trance X stanowią kolejny krok w ewolucji tej kultowej linii rowerów. Jeszcze większe skoki amortyzatorów oraz regulowana geometria tylnego zawieszenia powodują, że seria Giant Trance X przebojem pojawiła sie na rynku i stanowi jeden z najbardziej pożadanych rowerów w swojej klasie.

Podbij szlaki z Giant Trance

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów Giant Trance. Znajdziesz tutaj modele warte uwagi, chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania. Zapewniamy, iż zakupiony u nas rower to sprzęt najwyższej jakości, który chętnie dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi w pełni gotowy do jazdy.

Rowery Giant Trance i Trance X Łódź

Większość modeli z serii Giant Trance i Trance X znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.