Waluta

Rowery szosowe Kross Vento

(0)

Kross Vento to seria lekkich rowerów, stworzonych z myślą o szybkiej i komfortowej jeździe. Dzięki zaawansowanym technologiom i ergonomicznej konstrukcji, te rowery są idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rowerzystów. Przygotuj się na niezapomniane przeżycia na dwóch kółkach z Kross Vento.

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rower Kross Vento

Uwielbiasz prędkość podczas jazdy rowerem i odległe trasy, które liczone są w dziesiątkach kilometrów, sprawiają ci największą satysfakcję? Kochasz ścigać się z innymi uczestnikami ruchu drogowego, a trening wydolnościowy jest najlepszą propozycją na sobotnie popołudnie? W sklepie MCSPORT znajdziesz ofertę, która powinna spełnić twoje oczekiwania, gwarantując satysfakcję i zadowolenie z wyboru – mowa oczywiście na temat serii Kross Vento, która charakteryzują się nie tylko maksymalizowaniem wyników rowerzystów, ale również wyjątkowym wyglądem, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Lekkość, szybkość i wygoda, czyli rowery kross vento w pigułce

Zapraszamy serdecznie wszystkich rowerzystów, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, czy zamierzają nabyć model treningowy i szukają czegoś zaawansowanego dla zawodników najwyższej klasy – rower Kross Vento to najlepszy wybór dla wszystkich, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów.

Transportowanie ciężkiego roweru jest niemal tak samo uciążliwe, jak walka z topornym modelem podczas trasy i przejazdów – seria Vento minimalizuje obydwa problemy, oferując swoim klientom wykonanie z niezwykle lekkiego stopu aluminium, które mimo swojej wagi, nie straciło właściwości wytrzymałościowych. Dzięki temu każdy rowerzysta może czuć się stabilnie i bezpiecznie, nawet jeśli zmuszony jest trenować wśród ruchu na drogach publicznych.

Prosta, klasyczna konstrukcja, została wzbogacona w innowacyjne elementy, które są zaprojektowane przez najlepszych fachowców na świecie – efekt ten uzyskano dzięki konsultacjom z profesjonalnymi zawodnikami z całego świata, którzy z własnych praktycznych doświadczeń, potrafili określić swoje potrzeby. Wybierając Kross Vento, każdy klient może spać spokojnie, ponieważ ten rower został wyposażony w najlepszy asortyment.

Rowery Kross Vento Łódź

Większość modeli z serii Kross Vento znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.