Waluta

Torby i Sakwy rowerowe

Saddle bag 100

Już od 19,00 zł Normalna cena 21,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Czarny
w magazynie

Kolor:
Rozmiar: Wybierz rozmiar zmień
Dostępność: Wybierz rozmiar
WEŹ LEASING TERAZ
Kolor
W magazynie

Zaufane opinie

Szczegóły produktu

Dostępne warianty produktu

5904993283554, 3094#BK, T4CTO000126BK

Kross Saddlebag 100 to niewielka torba podsiodłowa do której schowasz najpotrzebniejsze przedmioty - klucze czy zestaw narzędzi rowerowych. 

Torba rowerowa Saddle bag 100

System monta_u: Paski z rzepem
Materia_: wodoodporny poliester 600D
Dodatki: ta_ma odblaskowa, kiesze_ g_ówna zapinana na suwak
Wymiary: 17x10x8 cm

Więcej informacji

SKU

3094

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Kategoria Torby i Sakwy rowerowe