Giant DEFY

Rower przeznaczony do jazdy na długich dystansach, zapewniający przyjemność podczas prowadzenia i łatwość pokonywania kilometrów nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Giant Defy to seria rowerów typu endurance, zmodernizowanych sportowych szosówek. Podczas ich projektowania postawiono przede wszystkim na wytrzymałościową jazdę amatorską.

3 produkt(ów)

Rower Giant Defy – niezawodny w trudnych warunkach

Rowery Giant Defy w wersji z karbonową ramą wyposażone są w tarczowe hamulce, z kolei modele z ramą aluminiową posiadają klasyczne hamulce szczękowe. Konstrukcja wyróżnia się dużą sztywnością, przednia część suportu została połączona z osią tylną. W Defy Giant zainstalowano sztycę D-Fuse z przekrojem w kształcie litery D. Waga roweru również zasługuje na uwagę: konstrukcja jest lekka, dzięki czemu można osiągać większe prędkości przy mniejszym wysiłku. Ponadto rowery Giant Defy otrzymały wewnętrznie poprowadzone linki, masywniejszą dolną rurę i mniejsze rury łańcuchowe. Za wygodę odpowiedzialne jest m.in. siodło Giant D-Fuse, którego wspornik został wykonany z włókna węglowego. Doskonale tłumi drgania, jest lekki, ale niezwykle sztywny. Na ramie można zamontować nadajnik RideSense przeznaczony do bezprzewodowej transmisji danych.

Rowery endurance z założenia mają być uniwersalne i przede wszystkim wygodne. Jazda ma być komfortowa niezależnie od warunków i rodzaju nawierzchni. Defy Giant uznawany jest obecnie za jeden z najlepszych rowerów szosowych w tak przystępnej cenie. To spowodowało, że cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród amatorów i miłośników rekreacyjnej jazdy. W naszym sklepie dostępne są rowery Giant Defy w różnych rozmiarach – L (53,5 cm), M (48 cm), M/L (51,5 cm) i S (44,5 cm). Sprawdź dostępność wybranego modelu w rozmiarze, który najlepiej pasuje do Twojego wzrostu i techniki jazdy.

Najpopularniejsze modele Giant DEFY to:

  • Giant Defy Advanced 0
  • Giant Defy Advanced 1
  • Giant Defy Advanced 2
  • Giant Defy Advanced 3