Rowery szosowe Giant Propel

Giant Propel to kolejna propozycja od producenta rowerów dla profesjonalistów i amatorów, która wyróżnia się niezwykłą łatwością przyśpieszenia i zaawansowaną konstrukcją aerodynamiczną. Rowery Giant Propel nie zawiodą Cię podczas zawodów szosowych jak i triatlonowych.

7 produkt(ów)

Rowery Giant Propel – szybciej, łatwiej i z większą kontrolą

Rower Giant PROPEL Advanced posiada ultralekką i bardzo wytrzymałą ramę wykonaną z włókna węglowego. Jest to tworzywo o 50% lżejsze od aluminium. Wyróżnia się lepszymi właściwościami zmęczeniowymi niż metale, co wydłuża okres eksploatacji roweru. Jest to materiał odporny na korozję, pielęgnacja i konserwacja pojazdu staje się zatem łatwiejsza. Zastosowanie rury sterowej Overdrive i przyczyniło się do zapewnienia doskonałej sterowności podczas podjazdów i szybkiej jazdy. Sztywność ramy poprawia dolna rura MegaDrive i suportowa mufa PowerCore. Ponadto rower Giant PROPEL wyposażony jest w zintegrowany zacisk sztycy, a wewnętrzne prowadzenie linek nadaje rowerowi elegancki i estetyczny wygląd.

Giant szosowe typu AERO, czyliPROPEL to typowy rower szosowy typu AERO będący odpowiedzią na oczekiwania współczesnego klienta, poszukującego lekkiego roweru, dzięki któremu będzie mógł z łatwością rozwijać duże prędkości i pokonywać wysokie wzniesienia przy minimalnym wysiłku. Prezentujemy rowery Giant Propel w różnych wariantach i kolorystyce. Są one ponadto dostępne w kilku rozmiarach oraz wersjach Propel dics, co pozwala na idealne dopasowanie jednośladu do wzrostu i stylu jazdy.

Niezrównany w szybkości: Giant Propel

Dzisiejsze modele Giant Propel to jedne z najdoskonalszych rowerów szosowych typu aero. To modele o niebywałych właściwościach aerodynamicznych, zapewniających precyzyjne i stabilne prowadzenie. Dodatkowo z najniższą w swojej kategorią wagi ramy, lekkie i sztywne zapewniają minimalne opory powietrza, czego efektem jest płynna i szybka jazda. Dzięki temu Giant Propel może z powodzeniem startować w wyścigach szosowych, ale znajdzie się dla niego także miejsce w sprintach.

Giant Propel z założenia ma oferować maksimum szybkości oraz wytrzymałości, dzięki czemu z jego niecodziennych możliwości będzie mógł na co dzień korzystać praktycznie każdy. Dostępne w naszej ofercie rowery Giant Propel to modele Propel Advanced oraz nieco lżejszy Propel Advanced Pro z dobrze znanymi zintegrowanymi hamulcami Speed Control. Rowery Propel zostały tak zaprojektowany, aby stać się w pełni funkcjonalnymi jednośladami. Rury sterowe oraz perfekcyjnie ukształtowane ramy w modelach Giant Propel wspomagają precyzyjne sterowanie i zapewniają fantastyczną efektywność pedałowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów Giant Propel. Zapewniamy, iż zakupiony u nas rower to sprzęt najwyższej jakości, który chętnie dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi w pełni gotowy do jazdy. Gwarantujemy sprzęt doskonałej klasy, który z powodzeniem będzie służył każdemu użytkownikowi także na co dzień.