Rowery szosowe Giant PROPEL

Giant PROPEL to kolejna propozycja od producenta rowerów dla profesjonalistów i amatorów, która wyróżnia się niezwykłą łatwością przyśpieszenia i zaawansowaną konstrukcją aerodynamiczną. Rowery Giant PROPEL nie zawiodą Cię podczas zawodów szosowych jak i trialtlonowych.

5 produkt(ów)

Rowery Giant PROPEL – szybciej, łatwiej i z większą kontrolą

Rower Giant PROPEL posiada ultralekką i bardzo wytrzymałą ramę wykonaną z włókna węglowego. Jest to tworzywo o 50% lżejsze od aluminium. Wyróżnia się lepszymi właściwościami zmęczeniowymi niż metale, co wydłuża okres eksploatacji roweru. Jest to materiał odporny na korozję, pielęgnacja i konserwacja pojazdu staje się zatem łatwiejsza. Zastosowanie rury sterowej Overdrive i amortyzowanego widelca o skoku 100 mm przyczyniło się do zapewnienia doskonałej sterowności podczas podjazdów i szybkiej jazdy. Sztywność ramy poprawia dolna rura MegaDrive i suportowa mufa PowerCore. Ponadto rower Giant PROPEL wyposażony jest w zintegrowany zacisk sztycy, a prowadzenie linek jest wewnętrzne, co warunkuje elegancki i estetyczny wygląd.

Giant PROPEL to odpowiedź na oczekiwania współczesnego klienta, poszukującego lekkiego roweru, dzięki któremu będzie mógł z łatwością rozwijać duże prędkości i pokonywać wysokie wzniesienia przy maksymalnie ograniczonym wysiłku. Prezentujemy rowery Giant PROPEL w różnych wariantach i kolorystyce. Są one ponadto dostępne w kilku rozmiarach oraz wersjach PROPEL dics, co pozwala na idealne dopasowanie jednośladu do wzrostu i stylu jazdy.