Rowery Giant Reign

Dzisiejsze modele rowerów górskich pozwalają wyjeżdżać coraz wyżej, zjeżdżać coraz szybciej, a jednocześnie są sprzętem dającym niebywały komfort i zapewniającym bezpieczeństwo. Postęp motoryzacji wkradł się na dobre także do jednośladów, z których najlepsze modele przeznaczone do pokonywania rajdów enduro i trailowych tras prezentujemy w tej zakładce. Zapraszamy do zapoznania się z rowerami Giant Reign.

7 produkt(ów)

Rower Giant Reign do najtrudniejszych tras

Rowery Giant Reign to modele przeznaczone do pokonywania najtrudniejszych tras. Doskonale radzą sobie podczas wyścigów enduro, czy podczas jazdy w bike parku. Zmodernizowana geometria i zawieszenie 160 mm zapewniają użytkownikowi modeli Giant Reign niezrównane możliwości a także niebywałą pewność jazdy. Aluminiowa rama wykonana z materiału najwyższej jakości gwarantuje podczas jazdy na trudnym, agresywnym terenie większą kontrolę.

Modele Giant Reign to rowery niebywale lekkie, które umożliwiają szybszą jazdę, a jednocześnie zapewniają podczas niej niezrównany komfort. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę dla wyczynowych rowerzystów terenowych poszukujących absolutnej przewagi.

Szybki i wściekły

Przewagą Giant Reign wśród innych zastosowanych rozwiązań jest między innymi udoskonalona geometria z dłuższym kokpitem, zmodyfikowana rura sterowa OverDrive czy uchwyty kompatybilne ze sprężynowymi lub pneumatycznymi amortyzatorami, co sprawia, że Reign to idealny towarzysz na wymagających szlakach trailowych czy podczas weekendowych wypraw enduro. Stabilne koła - jak to w Giantcie, wybudowane na fabrycznych komponentach, usprawniają jazdę i dodają niespotykanych wrażeń.

Rajd terenowy z Giant Reign

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów Giant Reign. Zapewniamy, iż zakupiony u nas rower to sprzęt najwyższej jakości, który chętnie dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi w pełni gotowy do jazdy. Bądź gotowy do drogi już dziś!