Giant TCR

Giant TCR Advanced to rower, który podczas wyścigów nie zawiedzie Cię zarówno na prostej drodze asfaltowej, jak również przy ostrych zakrętach. Wyróżnia się wszechstronnością i wśród szerokiego grona miłośników szosówek jest nazywany tą najbardziej uniwersalną.

12 produkt(ów)

Rowery Giant TCR – wyścigowa niezawodność

Rowery Giant TCR cechują się klasyczną geometrią, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzą się na płaskich odcinkach i stromych podjazdach. Stosunkowo niska główka ramy zamaskowana jest podkładkami pod mostkiem, co nadaje rowerowi sportowego charakteru. Rama roweru Giant TCR Advanced wykonana jest z włókna węglowego, czyli bardzo lekkiego tworzywa, które wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Jego wybór sprawił, że rower jest lekki i łatwiejszy w prowadzeniu, można bez większego wysiłku przejąć nad nim całkowitą kontrolę i cieszyć się z przyjemnej jazdy.

Giant TCR - rower szybki i wygodny

Rower posiada również rurę sterową OverDrive i dolną rurę MegaDrive odpowiadające za precyzję jego prowadzenia. Giant TCR umożliwi Ci wchodzenie w zakręty z jeszcze większą prędkością niż dotychczas. Jest on przystosowany do długiej jazdy, zmęczenie minimalizuje karbonowa sztyca Variant, dzięki której możesz pokonywać znacznie więcej kilometrów bez uczucia dyskomfortu. Sztyca ta tłumi drgania i pracuje, co jest wyjątkowo istotne na nierównych polskich drogach.

Giant TCR - maszyna uniwersalna

TCR Giant fantastycznie się wspina, na co wpływ bez wątpienia ma sztywność okolic suportu i stosunkowo niewielka masa roweru. Rama bardzo dobrze tłumi drgania, a więc również przy jeździe po nierównej nawierzchni nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Wśród dostępnych w naszym sklepie modeli Giant TCR znajdziesz kilka wariantów tego produktu, które różnią się nie tylko kolorem, ale rodzajem kompozytów, z jakich rowery zostały wykonane. Zapoznaj się z naszą ofertą, zaufaj giantom w dziedzinie produkcji rowerów, które osiągają doskonałe wyniki podczas mistrzostw świata i innych prestiżowych imprez i zawodów kolarskich.

Giant TCR po liftingu w 2021, najsztywniejsze, lżejsze, szybsze.

Wszystkie modele Giant TCR produkowane od roku 2021 zostały wyposażone w jeszcze szybsze, sztywniejsze, a zarazem lżejsze framesety. Ramy i widelce nowych serii TCR są jednocześniie jeszcze bardziej aerodynamiczne oraz pozwalają na założenie szerszych opon, co jest w zgodzie z aktualnymi trendami w branży rowerowej.