Giant TCR

Giant TCR Advanced to rower, który podczas wyścigów nie zawiedzie Cię zarówno na prostej drodze asfaltowej, jak również przy ostrych zakrętach. Wyróżnia się wszechstronnością i wśród szerokiego grona miłośników szosówek jest nazywany tą najbardziej uniwersalną.

12 produkt(ów)

Rowery Giant TCR – wyścigowa niezawodność

Rowery Giant TCR cechują się klasyczną geometrią, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzą się na płaskich odcinkach i stromych podjazdach. Stosunkowo niska główka ramy zamaskowana jest podkładkami pod mostkiem, co nadaje rowerowi sportowego charakteru. Rama roweru Giant TCR Advanced wykonana jest z włókna węglowego, czyli bardzo lekkiego tworzywa, które wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Jego wybór sprawił, że rower jest lekki i łatwiejszy w prowadzeniu, można bez większego wysiłku przejąć nad nim całkowitą kontrolę i cieszyć się z przyjemnej jazdy.

Rower posiada również rurę sterową OverDrive i dolną rurę MegaDrive odpowiadające za precyzję jego prowadzenia. Giant TCR umożliwi Ci wchodzenie w zakręty z jeszcze większą prędkością niż dotychczas. Jest on przystosowany do długiej jazdy, zmęczenie minimalizuje sztyca Variant, dzięki której możesz pokonywać znacznie więcej kilometrów bez uczucia dyskomfortu.

TCR Giant fantastycznie się wspina, na co wpływ bez wątpienia ma sztywność okolic suportu i stosunkowo niewielka masa roweru. Rama bardzo dobrze tłumi drgania, a więc również przy jeździe po nierównej nawierzchni nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Wśród dostępnych w naszym sklepie modeli Giant TCR znajdziesz kilka wariantów tego produktu, które różnią się nie tylko kolorem, ale rodzajem kompozytów, z jakich rowery zostały wykonane. Zapoznaj się z naszą ofertą, zaufaj gigantom w dziedzinie produkcji rowerów, które osiągają doskonałe wyniki podczas mistrzostw świata i innych prestiżowych imprez i zawodów kolarskich.