Rowery Giant Trance

W tej kategorii odnajdziesz wysokiej klasy rowery od najbardziej znanego producenta jednośladów. Rowery Giant to sprzęt zdecydowanie wart uwagi, wyróżniający się nie tylko sprawnością, ale i systemem mechanizacji który odpowiada za najwyższy komfort jazdy, także na trasach enduro. Zapraszamy do zapoznania się z rowerami Giant Trance.

Produkty 1 do 15 z 16

Rowery Kross Trance

Krossowe rowery Giant jak żadne inne doskonale radzą sobie z trialowymi trasami. Ze sprzętem Gianta możesz być przygotowany do jazdy na wszelkich możliwych terenach: począwszy od najbardziej stromych wzniesień i gór, po skaliste, wyboiste zbocza.

Rowery Giant Kross Trance sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach, dzięki ultralekkiej ramie wykonanej z aluminium największej trwałości oraz trwałych amortyzatorów. Dzięki nim oraz specjalistycznemu zawieszeniu zdobędziesz najtrudniejsze szlaki. Zintegrowany system przerzutek i ergonomiczna kierownica zapewnią także komfort oraz gwarancji bezpieczeństwa podczas każdej jazdy.

Rowery trailowe

Rowery Giant Trance to sprawdzone modele, które uznane są również za jedne z najbezpieczniejszych. Pozwalają na szybka jazdę, w trudnych warunkach głównie dzięki swojemu wyposażeniu. Zarówno zawieszenie, jak i wszechstronne koła są dostosowane do każdych tras, przemyślane pod kątem technicznym z dbałością o każdy szczegół. Wszystko po to, by potencjalny użytkownik roweru mógł czuć się na nim maksymalnie swobodnie. Udoskonalane z roku na rok zawieszenia zwiększają zaś pewność prowadzenia roweru, nawet w bardzo agresywnym terenie.

Wyrusz w trasę rowerami Giant

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów Giant Trance. Znajdziesz tutaj modele warte uwagi, chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania. Zapewniamy, iż zakupiony u nas rower to sprzęt najwyższej jakości, który chętnie dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi w pełni gotowy do jazdy.