Rowery MTB Giant XTC

Giant XTC to kolejna propozycja od producenta rowerów dla profesjonalistów i amatorów, która wyróżnia się niezwykłą łatwością przyśpieszenia. Rowery Giant XTC nie zawiodą Cię podczas pokonywania stromych zboczy, dużych wzniesień i wyścigowych tras asfaltowych. Zastosowano w nich szeroką paletę najnowszych technologii, dzięki czemu udało się stworzyć jednoślady, które zyskały uznanie wielu zawodników i amatorów kolarstwa.

8 produkt(ów)

Rowery Giant XTC – szybciej, łatwiej i z większą kontrolą

Rower Giant XTC posiada ultralekką i bardzo wytrzymałą ramę wykonaną z włókna węglowego. Jest to tworzywo o 50% lżejsze od aluminium. Wyróżnia się lepszymi właściwościami zmęczeniowymi niż metale, co wydłuża okres eksploatacji roweru. Jest to materiał odporny na korozję, pielęgnacja i konserwacja pojazdu staje się zatem łatwiejsza. Zastosowanie rury sterowej Overdrive i amortyzowanego widelca o skoku 100 mm przyczyniło się do zapewnienia doskonałej sterowności podczas podjazdów i szybkiej jazdy. Sztywność ramy poprawia dolna rura MegaDrive i suportowa mufa PowerCore. Ponadto rower Giant XTC wyposażony jest w zintegrowany zacisk sztycy, a prowadzenie linek jest wewnętrzne, co warunkuje elegancki i estetyczny wygląd.

Giant XTC to odpowiedź na oczekiwania współczesnego klienta, poszukującego lekkiego roweru, dzięki któremu będzie mógł z łatwością rozwijać duże prędkości i pokonywać wysokie wzniesienia przy maksymalnie ograniczonym wysiłku. Prezentujemy rowery Giant XTC w różnych wariantach i kolorystyce. Są one ponadto dostępne w kilku rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie jednośladu do wzrostu i stylu jazdy. W zależności od modelu rower posiada koła w rozmiarze 27,5 cala lub 29 cali. Na szczególną uwagę zasługuje XTC Advanced 29er 1, który można przekształcić w singlespeeda.