Trance X E+ 1 Pro 29

Trance X E+ 1 Pro 29 Trance X E+ 1 Pro 29

Rower górski elektryczny typu All Mountain marki Giant Trance X E+ 1 Pro 29

SKU R2661
Marka GIANT
Model z roku 2021
Technologie Aluxx SL, Maestro
Wyposażenie dodatkowe Zestaw tubeless
Wyposażenie dodatkowe Zestaw tubeless
Rama Aluminium ALUXX SL, górny łącznik Advanced Forged Composite, zawieszenie Maestro 140mm
Widelec Fox 36 Float Performance Elite, 150mm, 44mm offset, FIT4, regulacja 3-pozycyjna, Boost 110x15QR, e-optimized
Tylny amortyzator Fox Float DPX2 Performance, EVOL Large Volume, regulacja 3-pozycyjna, 185x52.5mm , Trunnion
Kierownica Giant Contact 35 Trail, 35x780mm
Wspornik kierownicy Giant Contact SL 35
Siodło Giant Romero Trail
Wspornik siodła Giant Contact Switch, regulowana, 30,9mm (S:125, M: 150, L/XL:170)
Pedały brak
Obręcze Giant e-TR1 29, tubeless, wew. szerokość 30mm
Opony [P] Maxxis Assegai 29x2.6", zwijane, EXO, 3c MaxxTerra[T] Maxxis Dissector 29x2.6", zwijane, EXO+, 120tpi 3C Compound
Piasta przód Giant e-TR1 [P] 110x15 [T] oś przelotowa 148x12mm
Piasta tył Giant e-TR1 [P] 110x15 [T] oś przelotowa 148x12mm
Szprychy Giant e-TR1
Przerzutka tył Shimano Deore XTR, 12-Speed, Shadow+
Przerzutka przód Prowadnica MRP 1X custom "V3"
Manetki Shimano Deore XT, 12-speed I-spec EV
Korby Praxis Wavetm 36T, kuta na zimno stal premium 4130Praxis e-Cadet+
Kaseta / Wolnobieg Shimano CS-M7100-12, 10-51T, 12-Speed
Łańcuch KMC e.12 Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
Hamulec przód Shimano Deore XT, BR-M8120, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm
Hamulec tył Shimano Deore XT, BR-M8120, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm

WARUNKI DOSTAWY

Dostawy rowerów marek Giant i LIV realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni a dostarczany rower jest w pełni złożony i gotowy do jazdy.

Dostawa bezpośrednia rozumiana jest jako osobisty odbiór roweru przez klienta, bądź dostawa roweru do miejsca wyznaczonego przez klienta, przez naszego pracownika.

Jeśli inny sklep oferuje Państwu dostawę kurierem pozbawia Państwa prawa do gwarancji producenta.

Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów odbioru zakupionego roweru. Jeśli odbiór osobisty nie będzie dla Państwa atrakcyjnym rozwiązaniem dostarczymy go do Państwa miejsca zamieszkania w dowolnej lokalizacji w Polsce. Do większości lokalizacji koszt dostawy wynosi 100-200zł i uzależniony jest od odległości oraz innych dostaw jakie mamy w tym czasie (staramy się je łączyć aby zminimalizować koszt dla Państwa).

WARUNKI GWARANCJI

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia: • na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce „rejestracja rowerów”, w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.

Gwarancja na okres 5 lat: • na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, bez rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska. Gwarancja na okres 10 lat: • na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: • na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 1 roku: • na powłokę lakierniczą i elementy grafiki. • na wszystkie pozostałe części, w tym elementy zawieszenia tylnego, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów. Wszystkie części innych marek niż Giant, widelce amortyzowane oraz tylne amortyzatory podlegają wyłącznie gwarancji udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja biegnie od daty zakupu roweru.

UWAGA: użytkownik nowego roweru Giant jest zobowiązany w ciągu 1 miesiąca od daty zakupu dokonać przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku nie dokonania przeglądu gwarancja traci ważność.

WYMAGANIA ODNOŚNIE MONTAŻU

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

W ramach gwarancji dokonywana jest bezpłatna naprawa, a w przypadku braku możliwości naprawy – wymiana poszczególnych wadliwych części na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości. Decyzja o zastosowaniu rodzaju części należy wyłącznie do Giant Polska. Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji • niewypełnienie karty gwarancyjnej • niewykonanie w terminie obowiązkowego przeglądu, o którym mowa wcześniej w niniejszych Warunkach Gwarancji • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant • nieprzestrzeganie zaleceń niniejszego Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika. 47

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Z wyjątkiem postanowień niniejszej gwarancji firma Giant Polska, jej pracownicy oraz autoryzowani sprzedawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody (w tym straty i szkody poboczne lub wynikowe, czy też spowodowane zaniedbaniem lub uchybieniem użytkownika) spowodowane przez lub związane z jakimkolwiek rowerem Giant. Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy firmy Giant. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

27 999,00 zł 23 799,15 zł

Ilość:
- +